Tak to Kochani nasz Gladiator-Maximus :)

Molosy Adopcje

Tak to Kochani nasz Gladiator-Maximus :)

Ta zmiana nastąpiła dzięki Waszym sercom i Waszemu wsparciu.

Pomagając jemu pomogliście jeszcze wielu innym psiakom -tym , ktore tam zostały. Robiliśmy szybką zbiórkę rzeczową ( karmy , koce itp. ) Wszystko zostało przekazane Marinie z Ukrainy, która tam na miejscu każdego dnia walczy z niewyobrażalną biedą i cierpieniem.

Spotkanie i zderzenie z tamtym światem i ich problemami pokazało nam wszystkim jak wiele mamy szczęścia i jak tu u nas w kraju mimo wszystko łatwiej pomagać..dlaczego tak jest ? Bo jesteście z Nami i każdego dnia wspieracie nasze działania.

Gdy tracimy czasami siły i wiarę-stawiacie znów nas na nogi przywracając tą wiarę.

Ta Fundacja to WY a Maximus jest Waszym sukcesem !

Z dobrą nowiną też przychodzimy dziś-Opiekunowie Maximusa podjęli decyzję, że chcą go adoptować. Jeszcze przed nim wiele miesięcy leczenia, praca nad jego zachowaniem..ale to ich nie przeraża.
Pokochali go już pierwszego dnia i widzą ogrom zwierząt, które jak Maximus czekają na pomoc dlatego resztę leczenia chcą dźwigać już sami odciążając tym samym konto Fundacji i dając szansę innym psiakom. Zatem zostało już nam tylko oficjalne podpisanie umowy przekazania Maxia pod ich opiekę.
Maxiu kastrację przejdzie oczywiście w stosownym czasie jak weterynarz da zielone światło do tego zabiegu. Jednak teraz już wygrał swą walkę-ma kochających go Człowieków i Rodzinę.

BRAWO WY !
JESTEŚCIE WIELCY.

Wpadną Ci w oko:

  • Molosy adopcje
    Lea
    2018-02-22 suka
  • Molosy adopcje
    Ivy
    2017-05-12 sunia