Bacuś przebywa w Domku na prerii.
W dniu 04.01.2016 stał się cudzik ♥ ..ciocia Joanna Brzoska adoptowała wirtualnie naszego Bacusia !! ♥ ♥ ♥ ♥
Ciociu strasznie mocno dziękujemy i ściskamy w imieniu Bacy. Choć w taki sposób dostał serce od człowieka wspaniałego ! ♥ Nie musi się martwić o jutro. Teraz ma opiekę w postaci Ewelina Klecan i zapewniony byt .
Baca przypomnijmy po nieudanej adopcji został u Eweliny..mimo naszych prób szukania mu odpowiednich warunków wszystko spełzało na niczym. Pogodziłyśmy się z tym ,że Baca to ogromne psie z jeszcze bardziej ogromnym strachem w sercu. Ma lęk separacyjny i mimo ogromu pracy nie udało się go wyeliminować. Ponieważ Baca ma prawie 80 kg to pozostawianie go samego w domu gdy panikuje ..niewykonalne. Chyba ,że ktoś chce brygadę wyburzeniową to Baca idealnie by się w tej roli spisał :D
Kolejny raz Ewelina wraz ze swą rodziną dali dach i opiekę tym ,których inni odrzucili ♥ a ciocia Asia choć nie mogła ofiarować mu dachu nad głową to zaoferowała mu największy dar jaki mogliśmy sobie wyobrazić dla niego ♥ Baca ma zapewnioną przyszłość !!
Ciociu Asiu raz jeszcze dziękujemy i obiecujemy ogrom zdjęć i relacji z życia codziennego łobuziaka Twojego ♥
Dziękujemy ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥